Panel používateľa

Terasový infražiarič SAHARA Focus

Terasový infražiarič SAHARA Focus

Terasový infražiarič SAHARA FOCUS, známy pod názvom terasový ohrievač, alebo terasový sálač. Najlepší výrobok na našom trhu, natáčací klobúk, smerovanie tepla, nízka spotreba.

265 €

318 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Terasový infražiarič SAHARA FOCUS, známy pod názvom terasový ohrievač, alebo terasový sálač. To najlepšie na našom trhu. Írska kvalita. Je vybavený hlbokým a širokým reflektorom, ktorý zabezpečuje maximálnu účinnosť aj za veterného počasia. Dvojitá mriežka horáka a natáčací klobúk ( reflektor) zabezpečujú maximálnu účinnosť a komfort. Smeruje teplo tam, kde je to najviac potrebné. Terasové, plynové infražiariče SAHARA FOCUS, nazývané aj terasové sálače, alebo terasové ohrievače, sa používajú na vykurovanie a ohrev terás, prístreškov a altánkov. Infražiariče, rovnako, ako slnko príjemne zohrievajú iba predmety v ich dosahu. Nemíňajú zbytočne svoju energiu na ohrev vzduchu. Preto vám pod terasovým infražiaričom bude vždy teplo, aj keď bude pofukovať chladný vetrík. Výrobok sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a precíznym remeselným spracovaním. Jednoduchá montáž je pre neho samozrejmosťou. Ako zdroj energie používajú plynova bomba sa umiestnenuje v telese Infražiariča. Nie je súčasťou balenia. Odporúčame vám používať plynové bomby s propánom.
vstupný pretlak : 30 mbar
spotrebič je vybavený kolieskami na uľahčenie manipulácie
piezoelektrické zapaľovanie
bezpečnostná poistka TILT SWITCH, ktorá uzavrie prívod plynu v prípade zhasnutia plameňa alebo naklonenia spotrebiča o viac ako 30 stupňov
regulovateľný výkon 8 - 13 kW
ohrievaná plocha: až 25 m2
priemer reflektora: 86,5 cm
výška: 2 13 cm,
palivo: propán v 10 kg fľaši, ktorá je umiestnená v spotrebiči, nie je súčasťou balenia
spotreba plynu: 400 - 930 g/hod.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info