Panel používateľa

UTZ19001 Terasový infražiarič Etna deLUXE

UTZ19001 Terasový infražiarič Etna deLUXE

Terasový infražiarič Etna deLUXE , známy pod názvom terasový ohrievač, alebo terasový sálač. Najlepší výrobok na našom trhu, natáčací klobúk, smerovanie tepla, nízka spotreba.

313,04 €

375,65 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Terasový infražiarič Etna deLUXE, známy pod názvom terasový ohrievač, alebo terasový sálač. To najlepšie na našom trhu. Vysoká kvalita. Je vybavený hlbokým a širokým reflektorom, ktorý zabezpečuje maximálnu účinnosť aj za veterného počasia. Dvojitá mriežka horáka a natáčací klobúk ( reflektor) zabezpečujú maximálnu účinnosť a komfort. Smeruje teplo tam, kde je to najviac potrebné. Terasové, plynové infražiariče Etna deLUXE, nazývané aj terasové sálače, alebo terasové ohrievače, sa používajú na vykurovanie a ohrev terás, prístreškov a altánkov. Infražiariče, rovnako, ako slnko príjemne zohrievajú iba predmety v ich dosahu. Nemíňajú zbytočne svoju energiu na ohrev vzduchu. Preto vám pod terasovým infražiaričom bude vždy teplo, aj keď bude pofukovať chladný vetrík. Výrobok sa vyznačuje vysokou kvalitou použitých materiálov a precíznym remeselným spracovaním. Jednoduchá montáž je pre neho samozrejmosťou. Ako zdroj energie používajú plynova bomba sa umiestnenuje v telese Infražiariča. Nie je súčasťou balenia. Odporúčame vám používať plynové bomby s propánom.
vstupný pretlak : 30 mbar
spotrebič je vybavený kolieskami na uľahčenie manipulácie
piezoelektrické zapaľovanie
bezpečnostná poistka TILT SWITCH, ktorá uzavrie prívod plynu v prípade zhasnutia plameňa alebo naklonenia spotrebiča o viac ako 30 stupňov
regulovateľný výkon 8 - 13 kW
ohrievaná plocha: až 25 m2
priemer reflektora: 86,5 cm
výška: 2 13 cm,
palivo: propán v 10 kg fľaši, ktorá je umiestnená v spotrebiči, nie je súčasťou balenia
spotreba plynu: 400 - 930 g/hod.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info